DETAILING - Detailing Prostějov, ČR | Renovace laku, ruční čištění vozidla - Zacpal

Přejít na obsah
Detailing
PROČ VYUŽÍVAT DETAILING
Exteriér

Výhody čistého a ošetřeného exteriéru
Pokud pominu to, že váš vůz bude po vyčištění a aplikaci vosku krásně čistý a lesklý, jde také o udržení skvělého stavu vozu po co nejdelší možnou dobu jeho užívání a zpomalení stárnutí lakovaných i plastových dílů. Na lak je možné aplikovat celou řadů různých ochran a to od syntetických vosků tzv. sealantů přes přírodní karnaubské vosky až po keramické povlaky, které dokáží vůz ochránit po dobu až několika let. V zásadě platí, že použití sealantu ochrání lak zejména v zimních měsících před solí a vnějšími vlivy, použití karnaubského vosku dodá laku hloubku a lesk a použití keramického povlaku zaručí ke všem těmto výhodám navíc efektivnější ochranu před vznikem drobných defektů laku.
Interiér

Proč mít čistý interiér?
V dnešní době lidé tráví ve svých autech opravdu hodně času. Ať už při cestě do práce, na nákup a nebo jen na nějaký výlet. Interiér vozu je místo, kde se snadno nakupí spoustu bakterií či alergenů, které dýcháte vy i vaše děti. Proto čistý interiér není jen otázkou vzhledu, ale i bezpečí a hygieny. Díky kvalitní péči a čištění je možné kompletně celý interiér vyčistit, zbavit jej bakterií a nakonec díky vhodné autokosmetice udržet v čistotě a pomocí impregnací ochránit povrchy před blednutím a stárnutím. Vyčištěný interiér u profesionálních detailerů, vám sám o sobě jako běžnému uživateli usnadní následnou údržbu například pouhým setřením prachu z palubní desky, po kterém bude opět vypadat jako čerstvě profesionálně vyčištěná.
Doplňkové služby

  • Lokální opravy laku
  • Čištění sedadla mokrou cestou
  • Čištění dětské autosedačky
  • Čištění motorového prostoru
  • Čištění stropnice
  • Ošetření kůže prémiovým gelem na kůži SCHOLL koncept
  • Dezinfekce klimatizace
  • Renovace světlometů
Sklokeramická ochrana NanoCeramic Protect

Co je to Nano Ceramic Protect?
Řada Nano Ceramic Protect je široká škála přípravků určených na ochranu automobilů. Nano Ceramic Protect je revoluční povrchová nano ochrana povrchů laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie – nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu vozidla.

Proč je Nano Ceramic Protect nejlepší?
Nano Ceramic Protect je nejpokročilejší z keramických systémů nano ochrany aut k dispozici na trhu. Vyznačuje se vysokou životností a odolností vůči poškrábání, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, rychlost a snadnost použití – pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získává popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Nano Ceramic Protect je aplikován ve více než 80 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.
Podívejte se, co dokážeme udělat s Vašim znečištěným vozidlem...
NAŠI PARTNEŘI
KONTAKTNÍ INFORMACE

Rudolf ZACPAL
Čechůvská 158
79812 Kralice na Hané

Tel.: +420 608 265 718
E-mail: zacpaldetailing@gmail.com
Rudolf Zacpal Detailing | Ruční čištění interiéru | Keramická renovace laku - Prostějov - Kralice na Hané
design & cover by MM-agency (c)2019 all rights reserved
Návrat na obsah